V petek, 9. oktobra smo imeli na naši šoli naravoslovni dan. Učenci petega razreda so najprej imeli predavanje gospe Ljudmile Kramar, medicinske sestre iz brežiškega zdravstvenega doma. Poslušali so o zasvojenosti z alkoholom, cigareti in mamili. Po predavanju so nadaljevali s pogovorom in delom po skupinah, izdelali in predstavili so plakate.

Šestošolci so z zanimanjem spremljali predavanje o odraščanju, tej isti temi pa so se posvetili še v angleškem jeziku.

Sedmi razred je delal na pozitivni samopodobi in se ukvarjal s posledicami stresa. Izpeljali so delavnice na to temo, obiskali pa so tudi internetno stran TO SEM JAZ.

Učenci osmega in devetega razreda so spremljali predavanje z naslovom Vzgoja za zdravo spolnost. Izdelali so zloženke o spolno prenosljivih boleznih in se pogovarjali o kontracepciji. Bili so tudi na spletni strani TO SEM JAZ in z zanimanjem prebrali članke, ki so jih še posebej pritegnili.

 Preživeli smo poučen in zanimiv dan.

Zapisala: Dušanka Filipič

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost