URNIKI

Razred:   1.a           Razrednik: Janja Leskovar
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 MAT ŠPO ŠPO LUM MAT
2 SLJ MAT SLJ LUM ŠPO
3 SPO SLJ SPO MAT SLJ
4 GUM SLJ SPO SLJ GUM
5 TJA DOP/DOD
6 TJA
Razred:   1.b           Razrednik: Katja Simonišek
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 SLJ MAT ŠPO LUM MAT
2 MAT ŠPO SLJ LUM ŠPO
3 SPO SLJ SPO MAT SLJ
4 GUM SLJ SPO SLJ GUM
5 TJA DOD/DOP
6 TJA
Razred: 2. a             Razrednik: Barbara Šurbek Voglar
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 SPO SLJ ŠPO ŠPO MAT
2 TJA SLJ SLJ GUM ŠPO
3 SLJ GUM SLJ SPO SLJ
4 SLJ MAT TJA SPO LUM
5 MAT MAT dod/dop LUM
Razred:      2.b        Razrednik: Sandra Glogovšek
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 MAT SLJ SPO GUM SLJ
2 MAT TJA ŠPO ŠPO ŠPO
3 SLJ MAT SLJ SPO SLJ
4 SLJ MAT TJA SPO LUM
5 GUM SLJ DOD/DOP LUM
Razred:  3.            Razrednik: Jasmina Vučič
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 SPO SLJ SLJ MAT SPO
2 SPO MAT SLJ SLJ MAT
3 SLJ MAT ŠPO GUM SLJ
4 SLJ TJA LUM ŠPO GUM
5 MAT LUM TJA ŠPO
6 RU DOP/DOD
Razred:  4.a              Razrednik: Petra Turšič
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 MAT DRU NIT ŠPO SLJ
2 ŠPO MAT NIT MAT MAT
3 GUM TJA MAT SLJ GUM
4 NIT LUM ŠPO SLJ TJA
5 SLJ LUM SLJ RU DRU
6 DOP / DOD
Razred: 4.b,                     Razrednik: Sergeja Beluhan
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 ŠPO SLJ SLJ ŠPO SLJ
2 TJA MAT SLJ MAT NIT
3 MAT NIT MAT SLJ MAT
4 LUM/b GUM ŠPO DRU DRU
5 LUM/b TJA NIT RU
6 DOD/DOP GU/DOPOLDANSKE NIT
Razred:  5.a            Razrednik: Irena Germovšek
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 LUM TJA TJA MAT DRU
2 LUM SLJ SLJ SLJ SLJ
3 TJA SLJ GUM ŠPO ŠPO
4 GOS ŠPO MAT GUM NIT
5 DRU MAT NIT NIT MAT
6 RU DOP/DOD DRU KOLESARSKI ID-PLES
7 ID/LI-UST TEH ID/UST ŠPOR
8 UMET TEH ID/UST
Razred:    5.B          Razrednik: Lidija Novak
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 TJA ŠPO SLJ MAT MAT
2 ŠPO SLJ LUM NIT SLJ
3 MAT SLJ LUM SLJ TJA
4 NIT GOS MAT DRU DRU
5 NIT GUM DRU GUM
6 RU TJA DOD/DOP ŠPO
Razred:    6. a          Razrednik: Lojzka Ivanšek, Drago Ivanšek
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 NAR GOS LUM GUM TJA
2 NAR GOS TJA ŠPO ZGO
3 ŠPO GEO MAT MAT MAT
4 MAT TJA TIT TJA SLJ
5 SLJ SLJ TIT SLJ SLJ
6 RU DOP/DOD ŠPO ID PLES
7 IP UMET IP TEH MPZ MPZ IP ŠPORT
8 IP TEH
Razred: 6.b,                    Razrednik: Alojz Blažič
URA PONDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 TJA MAT MAT TJA ZGO
2 MAT ŠPO SLJ SLJ GOS
3 SLJ TJA GUM TIT GOS
4 NAR MAT TJA TIT SLJ
5 NAR SLJ ŠPO GEO LUM
6 RU DDP ŠPO
7 NTE NŠP
8 NTE
Razred: 7.a,                       Razredničarki: Urška Jekler, Metka Krošelj Molan
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 MAT TJA SLJ MAT NAR
2 ZGO GEO NAR GEO SLJ
3 TJA SLJ NAR SLJ LUM/TIT
4 ŠPO ZGO GUM TJA LUM/TIT
5 DDE MAT MAT ŠPO TJA
6 DOP/DOD RU LS1
7 ID-LI.UST ŠZZ 2 MPZ MPZ LS1/UBE
8 MPZ PLES UBE
Razred:   8a                    Razrednik: Mojca Šterk
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 ZGO MAT BIO FIZ MAT
2 TJA FIZ GUM TJA SLJ
3 TIT KEM ŠPO SLJ TJA
4 TIT SLJ MAT ZGO GEO
5 ŠPO RU SLJ DDE MAT
6 GEO/BIO NE2 MPZ/OBG KEM
7 ŠZZ ŠZZ/ŠSS MPZ NE2/MPZ UBE
8 PLES UBE
Razred:    8.B                    Razrednik:  Nataša BAZNIK
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 FIZ KEM MAT ZGO SLO
2 SLO KEM MAT GUM MAT
3 BIO/GEO ŠPO TJA TJA GEO
4 ZGO SLO SLO ŠPO TJA
5 LUM FIZ BIO MAT DDE
6 LUM NE 2 RU LIS
7 ŠZZ/ŠZS NE 2 LIS
8 PLES UBE
Razred: 9a             Razrednik: TANJA LEKIĆ
URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1 ŠPO SLJ GUM SLJ LUM
2 MAT TJA ŠPO MAT LUM
3 FIZ MAT MAT GEO SLJ
4 SLJ FIZ BIO KEM BIO
5 GEO ZGO TJAMPZ/OBG KEM ZGO
6 RU DOD MPZ DOD/NEM3 TJAUBE
7 ŠZZ ŠSS/NE3 MPZ UBE