V soboto, 19. 5. 2018, so se učenke naše šole udeležile festivala Pojoči vrtiljak Brežice 2018. Sodelovale so v treh kategorijah. Hajdi Haler je pela pesem Če znal boš naprej me ljubiti, Larisa Kuhar pa je zapela pesem I’ll stand by you. V kategoriji šolskih skupin pa so se predstavile Eli Škaler, Nives Tomše, Hana Lopatič, Larisa Kuhar, Ema Lea Zorko in Eva Volčanšek. Svoj band so poimenovale Forever Flowers, zapele in zaigrale pa pesem Riptide.
Ob koncu zelo lepega festivala, z veliko pozitivne energije in ogromno talenta, pa nas je razveselila še razglasitev zmagovalcev. Komisija je v prvi kategoriji izbrala dve zmagovalki in ena od njiju je bila tudi naša Hajdi. V kategoriji skupin pa je komisija prvo mesto dodelila našim Forever Flowers. Pohvalili so predvsem njihovo interpretacijo, celostno podobo in čisto večglasje. Čestitke vsem!
(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost