Spoštovani starši in učenci !

 

V okviru vseslovenske akcije »Podajte nam Roko 2011« se je tudi letos že tretje leto zapored vključila naša šola in vrtec Pikapolonica. Razredničarke od 1. do 6. razreda so s svojimi učenci ustvarjale dlani pri razrednih urah in urah likovne vzgoje. V vrtcu pa so se akciji priključile vse štiri skupine: Škratki, Želvice, Žabice in Rožice. Nivea je tokrat zbrala rekordno število rok 106.376 oziroma 53.188 € pretvorjeno v evre. Tokratni akciji zbiranja rok je bilo mogoče sodelovati s pošiljanjem rok preko klasične pošte, preko spletnih aplikacij ali pa preko dogodkov, ki so jih v sklopu akcije pripravili. V vseh teh šestih letih je skozi štipendijo šlo 67 mladih, sedaj pa jih štipendirajo 23. Učni sklad Nivea tako nadaljuje s svojim poslanstvom, ki je pomagati mladostnikom, ki živijo v težjem finančnem statusu in si tako lahko privoščijo nekaj, kar si drugače ne bi mogli. Projekt se bo zagotovo nadaljeval tudi prihodnje leto, saj kot kaže število zbranih rok je iz leta v leto bolj uspešen.

 

Razredničarkam in učencem posebna zahvala za trud in sodelovanje v akciji »Podajte nam Roko 2011«, kjer so se sredstva namenila za otroke iz socialno-šibkejših družin.

 

Nivea PODAJTE NAM ROKO – filmček

 

 

Pripravila: Andreja Ninković, spec.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost