Spoštovani starši in učenci!

Zaključila se je še ena akcija pod okriljem Vas staršev, učencev in otrok vrtca. Iskreno se vam zahvaljujemo za zbrane zvezke, ki smo jih že podarili naprej Karitasu. Učenka Blažka Kodrič je zapisala utrip te akcije. Prisluhnite ji.

PODARI ZVEZEK 2019 

Akcija podari zvezek poteka že več let zapored in navdušuje mlade, ki si želijo pomagati. Tako kot že več let zapored smo tudi letos na naši šoli izvedli to akcijo. Učenci nižjih in višjih razredov smo bili veseli, da smo lahko sodelovali v akciji in nekomu podarili zvezek, kaj narisali ali napisali kakšno lepo misel. Menimo, da si vsak zasluži svoj zvezek in, da ima vsak pravico do širjenja svojega obzorja, ki se nikoli ne bo končalo, namreč tudi ti otroci, ki smo jim podarili zvezke so kot jaz, ti in mi vsi. Prav je, da si med seboj pomagamo in se spodbujamo. Vse dobro se nam vrača, vse dobro se nam plača. Letos je akcija potekala od 17. maja 2019 do 14. junija 2019. V tem času smo na naši šoli zbrali 130 zvezkov, v vrtcu pa 36 zvezkov. V čast nam je, da smo lahko pomagali in nekomu vlili veselje za novo šolsko leto, ki se bliža.

Pripravila:
Blažka Kodrič, učenka 7.razreda

 

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)