Na naši šoli že peto leto obeležujemo akcijo PODARITE NAM MODRO SRCE, kjer otroci vrtca in učenci šole izdelujemo modra srca. Februar je mesec modrih src, s katerimi podpiramo akcijo, ki omogoča uresničevanje talentov in sanj otrokom iz socialno šibkejšega okolja.
Modra srca smo vestno, pridno in odgovorno izdelovali na različne načine.
Učenke prostovoljke so v petek, 23. februarja 2018 vse dokumentirale z najnovejšo IKT tehnologijo ter oblikovale poučen in zanimiv filmček. Naredile so povzetek v vseh razredih in oddelkih vrtca, kjer so zbirali in izdelovali srca. Film sta oblikovali učenki 9. razreda, Ema Lea Zorko in Eliška Škaler.
Na OŠ Cerklje ob Krki smo dodali svoj košček v mozaik modrih src in pokazali, da nam je mar. Zbrali smo 1009 src.
Pripravila: Andreja Ninković, spec.
(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost