Starše obveščamo, da bo vpis v prvi razred OŠ Cerklje ob Krki potekal v mesecu februarju za šolsko leto 2016/2017.

Otroke bomo vpisovali v pisarni šolske svetovalne delavke v:

petek, 19. 2. 2016, od  8. do 15. ure in

ponedeljek,  22. 2. 2016, od 8. do 16.00 ure.

Vpis je OBVEZEN za vse otroke, ki so rojeni v času od 1. 1. 2010 do 31. 12. 2010. V skladu z Zakonom o OŠ morate starši vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu 2016 dopolnili 6 let.

Starši ste po zakonu obvezani vpisati otroka v svojem šolskem okolišu – na šoli OŠ Cerklje ob Krki. V primeru, da starši želite otroka vpisati na drugo šolo (v drugem šolskem okolišu), a otrok spada v šolski okoliš OŠ Cerklje ob Krki: obvezno vpišite otroka pri nas,

–   na obe šoli naslovite pisno vlogo, v kateri navedite razloge za prešolanje.

Enak postopek velja za starše, ki želite prepisati otroka v našo šolo in ne živite v našem šolskem okolišu. Pri nas oddate pisno vlogo najkasneje do 1. marca 2016. O soglasju k prepisu se medsebojno dogovorita matična šola in šola, kamor želite vpisati otroka.

Prosimo vas, da na vpis s seboj prinesete na vpogled otrokov osebni dokument. Za vse ostale informacije v zvezi z vpisom v 1. razred lahko pokličete v šolsko svetovalno delavko Andrejo Ninković (07 49 69 612). Starši in otroci bodo prejeli individualna vabila ter dogovorjen termin za vpis.

Veselimo se srečanja z vami in vašimi otroki!

Pripravila: Andreja Ninković, spec.

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost