Spoštovani starši !

 

Obveščamo Vas, da smo se vključili v akcijo Lions kluba Brežice “OTROKOM POT DO ZNANJA”, s katero so nas seznanili v mesecu maju. Lions klub Brežice je vsem šolam v brežiški občini omogočil nakup šolskih potrebščin za otroke in družine v stiski. Na podlagi tega so otroci naše šole prejeli celoten paket šolskih potrebščin z delovnimi zvezki, kar je omogočilo lažji začetek šolskega leta. V mesecu avgustu je predsednik kluba, Bogdan Planinc, poskrbel, da so šolske potrebščine prispele v šolo in do staršev ter otrok.

 

Vsako dobro dejanje je plemenito, v kolikor se tega zavedamo in hkrati s tem omogočamo lažje poti pomoči drug do drugega. V imenu vodstva in pedagoškega osebja ter staršev se zahvaljujemo Lions klubu Brežice in podpiramo njihovo akcijo tudi v bodoče.

 

Pripravila: Andreja Ninković, spec.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost