Spoštovani nastopajoči in starši!

»Maj v mestu« pripravlja v soboto, 7. 5. 2015, ob 10. uri, v starem mestnem jedru, glasbeni festival POJOČI VRTILJAK, ki se bo pričel vrteti ob 10. uri. Glasbeni mentorji naše občine bomo pripravili mlade pevce in instrumentaliste, ki se bodo potegovali za lepe nagrade. Pojoči vrtiljak se bo vrtel pred mestno hišo Brežice, v primeru slabega vremena pa v MC Brežice.

Vsi nastopajoči morajo biti na prizorišču ob 8. uri za tonsko vajo. Za instrumentalne spremljave je poskrbljeno – sem jih že posredovala ozvočevalcu. Oblečene so po želji. Ob 8. uri jih bom čakala na prizorišču. Predvidevam, da bo festival trajal vsaj uro in pol. Po nastopu lahko otroka prevzamete in skupaj počakate na razglasitev rezultatov.

Povabite še koga, da nas bo več navijalo in držalo pesti za naše favorite. 🙂

Hvala za sodelovanje.

Mentorica: Jasmina Vučič                                                                                                                                      jasmina.vucic@cerkljeobkrki.si

 

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost