Dan za spremembe, ki ga Slovenska filantropija v letu 2013 organizira četrtič, bo potekal v petek, 5. aprila in v soboto, 6. aprila. Akciji se pridružuje tudi naša šola, ki v ta namen organizira zbiranje knjig, igrač, potrebščin, oz. karkoli še uporabnega (tudi oblačila), kar lahko učenci podarijo svojim vrstnikom iz revnejšega okolja. Prav vsak med nami lahko pobrska po svojem domu in zagotovo se bo našlo nekaj takega, kar sami ne potrebujemo več, nekomu drugemu pa bi koristilo. Za stojnico, pri kateri se bodo v času pouka zbirali predmeti, bodo skrbeli aktivni prostovoljci in prostovoljke iz 7. in 8. razreda.
 
Pridružite se vseslovenski prostovoljski akciji in pokažite, da imamo moč – tudi s prostovoljstvom – spreminjati stvari na bolje.
 
Ne prepuščaj se toku, SPREMINJAJ tudi TI.
 
Več: http://www.prostovoljstvo.org/aktivnosti/dan-za-spremembe

 

Pripravila: Mojca Šterk

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost