V ponedeljek, 21. 5. 2018, je na atletskem stadionu v Brežicah potekalo občinsko prvenstvo v atletiki. Tekmovanja se je udeležilo tudi 8 učencev naše šole. Pri mlajših učenkah in učencih so v skoku v daljino tekmovali Zala Popijač, Din Baznik in Filip Škaler, ki je s preskočenimi 415 cm postal občinski prvak. Pri starejših učenkah in učencih so prav tako v skoku v daljino tekmovali Karmen Baznik, Andrej Zevnik in Mitja Trep. Mitja je s preskočenimi 556 centimetri postavil svoj osebni rekord, ki ga je popeljal na drugo mesto, Karmen pa je s preskočenimi 430 centimetri osvojila bronasto odličje. Na stopničkah sta končali tudi Maša Mladkovič v metu vorteksa (2. mesto) ter Kleopatra Preskar v teku na 60m (3. mesto). Vsem učencem iskrene čestitke in veliko uspeha na področnem tekmovanju!

Zapisala: Asja Omerzu

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost