V torek, 24. 12. 2019, smo na naši šoli s kulturno prireditvijo obeležili državni praznik dan samostojnosti in enotnosti ter zaključek koledarskega leta 2019. Na prireditvi so nastopili učenci od 1. do 9. razreda. Na odru so se predstavili s pevskimi, recitacijskimi, plesnimi, pesniškimi pa tudi igralskimi sposobnostmi. V športni dvorani je prevladalo vznemirljivo praznično vzdušje, saj smo vsi nestrpno čakali, da zakorakamo v počitnice. Kot se za zaključek takšne prireditve spodobi, smo jo zaključili v skupinskem duhu ter skupaj zapeli pesem Na božično noč. Po prireditvi je sledila sedaj že tradicionalna odbojkarska tekma med učitelji in učenci. Igra je bila zelo napeta, vendar se je izšlo v prid učiteljem, ki so si s svojo požrtvovalnostjo priigrali zmago. Seveda pa moramo pohvaliti tudi učence, ki jim je zmaga le za las ušla.

 

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)