Spoštovani starši in učenci!

Vabimo vas, da se udeležite oziroma obiščete “Poklicni bazar 2020”, ki bo v torek, 14. januarja 2020, od 17.30 do 19. ure, v jedilnici naše šole. Povabili smo srednje šole v regiji – tako vse tri posavske šole, kakor tudi srednje šole iz dolenjske regije. Izredno smo veseli, da so se našemu vabilu odzvale skoraj vse srednje šole.

Vabimo učence in starše od 7. do 9. razreda, za katere smo prepričani, da je karierna orientacija izrednega pomena. Hkrati vabimo tudi ostale učence in starše, saj so vrata poklicnega bazarja odprta za vse tiste, ki jih zanimajo srednje šole, poklici in predstavitve.

Izredno smo veseli, ko vidimo bivše učence, ki stopajo in napredujejo v srednješolskih klopeh ter na tak način predstavljajo vse prednosti in zanimivosti svoje odločitve.

Predstavniki srednjih šol in srednješolskih programov bodo na stojnicah predstavljali programe, kakor tudi praktično prikazali, kako dijaki pridobivajo karierne spretnosti in kompetence.

VABILO – ZLOŽENKA

Vljudno vabljeni!

Pripravila:
Andreja Ninković, spec.
(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)