V ponedeljek, 4. 2. 2019, je v Dobovi potekalo občinsko prvenstvo v namiznem tenisu. Tekmovanja se je udeležilo tudi 8 učencev naše šole. Med mlajšimi učenci je zmagovalec postal Tiam Kožar, 2. mesto je osvojil Kajetan Škaler, Tristjan Gramc pa je pristal na 3. mestu. Enak rezultat je med mlajšimi učenkami dosegla Julia Eva Zorko. Vsi so se uvrstili tudi na področno tekmovanje. Med starejšimi učenci je najboljši rezultat uspel Janu Irtu, ki se je s 4. mestom prav tako uvrstil na področno tekmovanje. Rok Vintar, Žan Sintič in Filip Škaler so osvojili mesta med 5. in 8. V torek, 26. 2. 2019, je v Radečah potekalo področno tekmovanje. Področni prvak med mlajšimi učenci je postal Kajetan Škaler, s tem pa mu je uspel preboj na državno prvenstvo. 3. mesto je osvojil Tiam Kožar, Tristjan, Julia Eva in Jan Irt pa so prav tako prikazali odlične borbe.

Iskrene čestitke vsem!

Pripravila: Asja Omerzu

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)